Párová psychoterapie

Párovou psychoterapii nabízím manželům a partnerům (i stejného pohlaví). Párová psychoterapie vytváří bezpečné prostředí, ve kterém lze pomoci páru hledat vzájemné porozumění. Cílem párové psychoterapie není dát páru naději, nebo jej držet při sobě. Práce se soustředí především na komunikaci ve vztahu a snaží se dovést partnery k odpovědi na to, jaký společný vztah chtějí mít. Podmínkou je ochota obou partnerů párovou psychoterapii absolvovat.

Při párové psychoterapii pracuji společně s kolegyní (Mgr. Ivana Krahulcová) v terapeutické dvojici. Aktuálně tuto službu nabízíme v prostorech v Hradci Králové ve středy večer. Délka sezení je 60 minut.

Skupinová psychoterapie

Skupinovou práci nabízíme společně s dalšími kolegy pod hlavičkou Gestalt group. Všichni jsme prošli psychoterapeutickou přípravou v Institutu pro výcvik Gestalt terapie v Praze (IVGT), kde započala naše společná cesta. Spojuje nás zájem o psychoterapii i stejný region. Uvědomujeme si, jak velký potenciál může mít skupinová psychoterapeutická práce pro klienty, a proto jsme se rozhodli založit Gestalt group a nabídnout kromě individuální také skupinovou psychoterapii klientům ve Východních Čechách.Další informace naleznete na našem webu www.gestaltgroup.cz.

Přečtete si více o individuální terapii.